Atribuită Cumpărare directă

Grupa de varsta: 4-14 ani Lxlxh=5.12x1.96x2.45m Spatiu de securitate: 22mp

Număr anunț
DA26110465
Autoritate contractantă
Orasul Zarnesti (Primaria Orasului Zarnesti) (CUI 4646897)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
37535210-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.690 RON
Valoare atribuită
2.690 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.690 RON

din 2.690 RON estimat