Atribuită
Cumpărare directă
• 1x Metronet cu internet security_Acces internet banda garantata 100Mbps • 1x Metronet cu internet security_Acces internet banda garantata 300Mbps • 2x Net Business cu internet security _Acces internet best effort • 2x ISDN Business S _Acces ISDN 2 • 5x Voce Business Excelent_Acces TDM • 1x Optiunea Pachet Nelimitat National Fix si Mobil • 1x Mentenanta centrala telefonica - Service PBX 44 porturi Cost lunar Servicii de Telefonie Fix şi Fax, Acces Internet si Mentenanta Centrale Telefonice PABX: 178,00+TVA 1 EURO = 4.8359 Lei
- Număr anunț
- DA26113789
- Autoritate contractantă
- TRANSURBAN S.A. (CUI 18171186)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 64200000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.658,96 RON
- Valoare atribuită
- 20.658,96 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.