Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL INCLUDE: 1 90017773 BRILLI SACI MENAJ 60L 10/SET SR GALBENI set 10.00 X 3.20 RON fara TVA / set 2 90022593 COVORAS 60x100cm CAUCIUC PT DEZINFECTANT buc 1.00 X 137.50 RON fara TVA / buc 3 S5 DISPENSER SAPUN LICHID ECONOMY 500ml buc 15.00 X 30.00 RON fara TVA / buc 4 90012983 DR.STEPHAN DESCOL-75 DEZINFECTANT HIDROALCOOLIC 5L buc 5.00 X 191.25 RON fara TVA / buc 5 90012990 DR.STEPHAN DESCOL-75 DEZINFECTANT HIDROALCOOLIC 750ML buc 5.00 X 29.89 RON fara TVA / buc 6 30869 DR.STEPHAN FRESC DEZINFECTANT DETERGENT PARDOSELI 1L buc 20.00 X 12.72 RON fara TVA / buc 7 10121 PROSOAPE V ALBE 150/set 20/bax celuloza 2strat PREMIUM bax 2.00 X 84.49 RON fara TVA / bax 8 90020384 PUNGI BIODEGRADABILE MICI 100 buc/rola rola 5.00 X 17.96 RON fara TVA / rola

Număr anunț
DA26150730
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "OCTAV ONICESCU (CUI 3372211)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.238,38 RON
Valoare atribuită
2.238,38 RON
Data publicării
17.08.2020 00:00
Data finalizării
18.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.238,38 RON

din 2.238,38 RON estimat