Atribuită
Cumpărare directă
- Detergent lichid de baza profesional pentru masini de spalat profesionale-ECOBRITE MAGIC EMULSION-Detergent universal alcalin de inalta performanta; Ambalare bidon 25 kg; -OZONIT 22KG-Agent de albire si dezinfectie pe baza de acid peracetic. Ambalare: bidon 22 kg; - ECOBRITE SUPER SILEX LIQUID-Detergent enzimatic complet. Ambalare 20l; - ECOBRITE DESTAINER -Inalbitor lichid pe baza de clor pentru masini de spalat rufe profesionale. Ecobrite DESTAINER este un produs lichid super concentrat care curata repede, inalbind petele si lasand textilele curate. Ambalare 20l ; - ECOBRITE SOFTENER FLORAL -Balsam lichid pentru rufe ce confera un parfum placut. Imbunatateste rezultatul spalarii rufelor si confera catifelare rufelor reducand electricitatea statica. Reduce cutele si implicit timpul de calcare. Ambalare 20l
- Număr anunț
- DA26102979
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02275 BALTATESTI (CUI 6247787)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI 10543381)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.454,64 RON
- Valoare atribuită
- 3.454,64 RON
- Data publicării
- 07.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.