Atribuită
Cumpărare directă
FUROSEMID 20mg/2ml / FUROSEMIDUM 100 X 4.40 = 440 TRAMADOL 50mg/ml-1ml SOL. INJ. / TRAMADOLUM 60 X 3.98 = 238.80 VESSEL DUE F 600ULS/2ml SOL. INJ. *10fiole / SULODEXIDUM 20 X 21.90 = 438 VESSEL DUE F 250ULS 3BL X 20CPS MOI 6 X 33 = 198 MANITOL 20% 250ML 1TUB CONECT CT X 10PUNGI / MANNITOLUM 10 X 60.64 = 606.40 OXACILINA ANTIBIOTICE 1g ATB/ OXACILLINUM 100 X 7.60 = 760 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA26121812
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI 13591928)
- Cod CPV
- 33622300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.074,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.074,80 RON
- Data publicării
- 11.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.