Atribuită Cumpărare directă

Produse de curatenie: role hartie prosop, hartie igienica 3 straturi, lavete,solutie universala Rivex casa, solutie spalat geam,spray mobila, saci menaj 35 l.

Număr anunț
DA26130144
Autoritate contractantă
Comuna Calinesti (CUI 5050611)
Furnizor / câștigător
SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI 32301125)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
187,90 RON
Valoare atribuită
187,90 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

187,90 RON

din 187,90 RON estimat