Atribuită Cumpărare directă

INEL ETANSARE COD 5336-3104140(250-260-58-2-2) - ref.10107/05.08.2020

Număr anunț
DA26114216
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
MOTOR POWER DISTRIB SRL (CUI 27709862)
Cod CPV
34312500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.300 RON
Valoare atribuită
10.300 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.300 RON

din 10.300 RON estimat