Atribuită
Cumpărare directă
- Acoperire FR de la 325 MHz la 3,8 GHz - Lățime de bandă instantanee până la 20 MHz - Rata flexibilă, ADC și DAC pe 12 biți - Un transmițător și un receptor, jumătate sau duplex complet - Asistență MATLAB®, Simulink® - Blocuri de surse GNU Radio și blocuri sursă - libiio, o API C, C ++, C # și Python - Interfață alimentată USB 2.0 cu conector Micro-USB 2.0 - Carcasă din plastic de înaltă calitate
- Număr anunț
- DA26114589
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- FATHER EQUIPMENT S.R.L. (CUI 34714713)
- Cod CPV
- 32344210-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.560 RON
- Valoare atribuită
- 6.560 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.