Atribuită Cumpărare directă

cataloage scolare , carnete elev , condica de prezenta , registre matricole

Număr anunț
DA26127945
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC BRATCA (CUI 14874973)
Furnizor / câștigător
TREIRA SRL (CUI 2720393)
Cod CPV
22000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.465,50 RON
Valoare atribuită
1.465,50 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.465,50 RON

din 1.465,50 RON estimat