Atribuită Cumpărare directă

: PARACETAMOL KABI 10MG/ML SOL PERF 10FL X 100ML FRESENIUS KABI ROMANIA

Număr anunț
DA26106530
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33661200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133,52 RON
Valoare atribuită
133,52 RON
Data publicării
07.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133,52 RON

din 133,52 RON estimat