Atribuită Cumpărare directă

TRIM PRIMAVERA SAPUN LICHID DE MAINI 4 LITRI DEZINFECTEAZA SI CURATA CU SUCCES MAINILE ARE O AROMA PROASPATA SI PLACUTA SE POATE FOLOSI ATAT LA BIROU CAT SI ACASA - IDEAL PT IGENA MAINILOR AROME LACRAMIOARE , PIERSICI , FLORI DE LOTUS

Număr anunț
DA26121518
Autoritate contractantă
SPITALUL FILISANILOR (CUI 5077722)
Furnizor / câștigător
CARPEXIMO COM PROD SRL (CUI 10379425)
Cod CPV
33711900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.949,50 RON
Valoare atribuită
1.949,50 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.949,50 RON

din 1.949,50 RON estimat