Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de mentenanta pentru cromatograful RSLC nano Include costul urmatoarelor consumabile: • Kit intretinere pentru pompa LPG-3400BM, cod 6042.1951 - 1 buc • Garnitura rotor 2 pozitii-10 porturi pentru valva 1/16" 0.15mm, cod 6041.0006 - 1 buc • Seringa pentru autosampler WPS-3000, 25 uL, cod 6822.0001- 1 buc • Ac de injectie, 2.4 μL, ID 100 μL, nanoViper, WPS PL, FC, cod 6820.3010- 1 buc • Garnitura rotor 2 pozitii-6 porturi pentru valva 1/16" 0.25mm, cod 6826.0013- 1 buc • Lampa de deuteriu pentru detectori UV-VIS DAD, MWD si VWD, cod 6074.1110- 1 buc • Lampa tungsten pentru detectori UV-VIS DAD, MWD si VWD, cod 6083.2000- 1 buc • Manopera pentru inlocuire – 4 ore
- Număr anunț
- DA26151939
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL (CUI 14269328)
- Cod CPV
- 45259000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.811 RON
- Valoare atribuită
- 11.811 RON
- Data publicării
- 18.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.