Atribuită Cumpărare directă

DETERGENT DE VASE, iti ofera o curatare puternica in care poti avea incredere. Formula sa concentrata, cu aroma de lamaie, indeparteaza grasimea cu usurinta, lasand in urma sa vase incredibil de stralucitoare: De la vase, la pahare, la oale si tigai, indiferent care este provocarea. 1L .

Număr anunț
DA26109820
Autoritate contractantă
Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
Furnizor / câștigător
MARIA ANTONIA SERVICII S.R.L. (CUI 36369638)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.784 RON
Valoare atribuită
4.784 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.784 RON

din 4.784 RON estimat