Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE CAZARE LA HOTEL - 7 NOPTI DE CAZARE PENTRU FORMARE PROFESIONALA / PERFECTIONARE CAZARE IN REGIM SINGLE / DOUBLE IN TOATE HOTELURILE PARTENERE DETALII IN OFERTA PUBLICA PREZENTA PE SITE-UL ORGANIZATIEI: WWW.CURSURI-FUNCTIONARI.RO TARIF AFERENT LOCATIILOR/PERIOADELOR: 21-28 IUNIE HOTEL PRESIDENT 28-5 IULIE HOTEL PRESIDENT 5-12 IULIE HOTEL PRESIDENT 12-19 IULIE HOTEL PRESIDENT 19-26 IULIE HOTEL PRESIDENT 26-2 AUGUST HOTEL PRESIDENT 2-9 AUGUST HOTEL PRESIDENT 9-16 AUGUST HOTEL PRESIDENT 16-23 AUGUST HOTEL PRESIDENT 23-30 AUGUST HOTEL PRESIDENT 30-6 SEPTEMBRIE HOTEL PRESIDENT 6-13 SEPTEMBRIE HOTEL PRESIDENT CAZAREA SE FACE CU O ZI INAINTEA INCEPERII CURSULUI. CONFORM GRILEI DE PROGRAME IUNIE-SEPTEMBRIE 2020 INSCRIEREA SE FACE IN BAZA FORMULARULUI COMPLETAT ,TRIMIS PE EMAIL SAU PE FAX. CENTRUL DE FORMARE APSAP 2020 - WWW.CURSURI-FUNCTIONARI.RO

Număr anunț
DA26118022
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA PENTRU CULTURA MURES (CUI 4322750)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.571,43 RON
Valoare atribuită
3.571,43 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.571,43 RON

din 3.571,43 RON estimat