Atribuită Cumpărare directă

Reparat corpuri de iluminat stradal (inlocuit bec, CDD-uri), reparat puncte de aprindere (inlocuit ceas programator, contactor, sigurante automate), cautat si remediat scurt in retea, inlocuit corpuri de iluminat deteriorate cu corpuri de iluminat noi, asamblat corp de iluminat de tip led 50W nou (montat consola sustinere, montat cablu 3x1,5, montat copex PVC fi 16, montat bratari SE4, montat CDD 45), inlocuit retea de iluminat public deteriorata cu retea de iluminat public noua (montat tyir 16+25, montat cib, montat bratari SE4 si CDD 45).

Număr anunț
DA26122290
Autoritate contractantă
Comuna Beceni (CUI 3662568)
Furnizor / câștigător
MGA ELECTRICE CONSTRUCT SRL (CUI 18268406)
Cod CPV
50232100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.471,81 RON
Valoare atribuită
4.471,81 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.471,81 RON

din 4.471,81 RON estimat