Atribuită Cumpărare directă

Cutit Haris cu 3 lame 1 x 63,03 lei Disc rotund 1 x 39,50 lei Cap damil 2 x 168,07 lei Fir damil 1 rola 1x169,75 lei

Număr anunț
DA26123720
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02132 (CUI 14236177)
Furnizor / câștigător
COM ROM KARNAK SRL (CUI 1932150)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
608,42 RON
Valoare atribuită
608,42 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

608,42 RON

din 608,42 RON estimat