Atribuită
Cumpărare directă
Denumire: Notebook / Laptop DELL 15.6" Inspiron 3583 (seria 3000), FHD, Procesor Intel® Core™ i3-8145U (4M Cache, up to 3.90 GHz), 8GB DDR4, 256GB SSD, GMA UHD 620, Linux, Black, 2Yr CIS+ Licenta Windows 10 Pro retail, tip electronica Tip Notebook Tip garantie Carry In Service Platforma Inspiron 3583 Categorie Home Display Diagonala 15.6 inch Rezolutie 1920 x 1080 pixeli Format Full HD Iluminare LED backlight Suprafata Anti-Glare Rata Refresh 60 Hz Procesor Producator Intel® Nume Intel® Core™ i3-8145U Processor (4M Cache, up to 3.90 GHz) Familie Intel® Core™ i3 din a opta generatie Model 8145U Nucleu Whiskey Lake Numar nuclee 2 Numar thread-uri 4 Frecventa 2,1 GHz Frecventa turbo max 3,9 GHz Smart Cache 4 MB Tehnologie 14 nm Procesor grafic integrat UHD 620 Putere maxima disipata 15 W Memorie Capacitate 8 GB Tip memorie DDR4 Frecventa 2666 MHz Sloturi RAM 2 Slot 1 8 GB Suport maxim 16 GB Stocare Solid State Disk Da Capacitate SSD 256 GB Tip SSD M.2 PCIe Placa Video Producator chipset Intel Seria GMA Model UHD 620 Suport DirectX 12 Da Placa video Integrata Unitate Optica Unitate optica Nu Altele Nu are unitate optica integrata Sunet Sunet HD Audio Boxe 2-way Microfon incorporat Da Putere boxe 2x 2 W Sistem Stereo Altele Realtek ALC3204 Conectivitate LAN 10/100 Mbps Wireless 802.11 ac Bluetooth 4.2 Porturi USB 2.0 1 USB 3.0 2 RJ-45 1 HDMI 1 Iesire audio 1x Combo Baterie Tip Li-Ion Numar celule 3 Putere 42 Whr Dimensiuni Fizice Dimensiuni 380 x 258 x 20 mm Greutate 2 kg Software
- Număr anunț
- DA26140684
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETUL DAMBOVITA (CUI 4279960)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.998,56 RON
- Valoare atribuită
- 1.998,56 RON
- Data publicării
- 14.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.