Atribuită Cumpărare directă

Se va incheia un contract de SERVICII DE PRODUCTIE DE TELEVIZIUNE SI DIFUZARE MATERIALE VIDEO DE INTERES LOCAL (conform referat nr.23792/18.08.2020- Viceprimar) Durata contractului: 19.09.2020-19.09.2021

Număr anunț
DA26153622
Autoritate contractantă
ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
Furnizor / câștigător
AXA-REM MEDIA SRL (CUI 31612638)
Cod CPV
64228100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84.000 RON
Valoare atribuită
84.000 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84.000 RON

din 84.000 RON estimat