Atribuită Cumpărare directă

1 C016 Catalog pentru invatamant prescolar - coperta imitatie piele buc. 10 5.41 54.12 10.28 2 C004 Registru pentru inscrierea copiilor in gradinita - coperta imitatie piele buc. 6 16.85 101.09 19.21 3 C022 Registru matricol pentru clasele I-VIII, pt 200 elevi (format A3) - coperta imitatie piele buc. 1 33.95 33.95 6.45 4 C031 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII), 39 elevi - coperta imitatie piele buc. 11 15.90 174.89 33.23 5 C028b Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV),36 elevi - coperta imitatie piele buc. 16 15.90 254.39 48.33 6 Memorie USB Kingston DataTraveler G4 32GB rosu cadou pentru achizitia pe magazinul online www.tipizat.ro buc. 1 45.00 45.00 8.55 7 C028c Catalog pentru clasa pregatitoare,(clasa 0), 39 elevi - coperta imitatie piele buc. 3 15.90 47.70 9.06 8 C043 Carnet de elev pentru invatamantul primar buc. 105 0.98 103.24 19.61 9 C044 Carnet de elev pentru invatamant gimnazial buc. 90 0.98 88.49 16.81 10 C099 Registru prezenta personal auxiliar - coperta arhiva buc. 5 16.09 80.46 15.29 11 SS09 Registru pentru evidenta accesului in incinta unitatii de invatamant - coperta imitatie piele buc. 1 21.47 21.47 4.08 12 C087 Registru unic pentru invatamantul gimnazial, postliceal si de maistri - coperta arhiva buc. 1 16.82 16.82 3.20 13 C095 Registru intrari-iesiri - coperta duplex buc. 5 11.37 56.85 10.80 14 C094 Registru pentru inspectii scolare - coperta imitatie piele buc. 4 18.67 74.69 14.19 15 Memory Stick Cadou buc 1 -45.00 -45.00 -8.

Număr anunț
DA26123392
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 27 (CUI 28312479)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.108,15 RON
Valoare atribuită
1.108,15 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.108,15 RON

din 1.108,15 RON estimat