Atribuită Cumpărare directă

Asigurare obligatorie auto RCA 5 autoturisme Dacia Logan, anul fabricatiei 2019, valabilitate 12 luni, intrare in vigoare 17.08.2020

Număr anunț
DA26123721
Autoritate contractantă
Tribunalul Botosani (CUI 4557919)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.785 RON
Valoare atribuită
2.785 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.785 RON

din 2.785 RON estimat