Atribuită Cumpărare directă

Smartwatch Huawei Watch GT 2 Elite, Procesor Kirin A1, Display 3D AMOLED HD 1.39", 32MB RAM, 4GB Flash, Bluetooth, GPS, Carcasa Otel, Bratara Metalica 46mm, Rezistent la apa, Android/iOS (Argintiu)

Număr anunț
DA26127827
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA ALBA (CUI 4331562)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.246,21 RON
Valoare atribuită
1.246,21 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.246,21 RON

din 1.246,21 RON estimat