Atribuită Cumpărare directă

Adaptor Gembird DVI-A M - VGA F Videoproiector Epson EB-S41, White Adaptor Wireless TP-Link Nano TL-WN725N Camera Web Trust Trino, Black

Număr anunț
DA26115363
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA RACIU (CUI 29144330)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
31111000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.628,12 RON
Valoare atribuită
5.628,12 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.628,12 RON

din 5.628,12 RON estimat