Atribuită Cumpărare directă

Vitamina B12 Zentiva 50mcg/ml sol.inj. 1ml x 5 fi confirmarea tine loc de comanda scrisa

Număr anunț
DA26132728
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CODLEA (CUI 4317550)
Furnizor / câștigător
ROPHARMA LOGISTIC S.A. (CUI 33840373)
Cod CPV
33661000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
655,30 RON
Valoare atribuită
655,30 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
17.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

655,30 RON

din 655,30 RON estimat