Atribuită Cumpărare directă

SERVICII INVENTARIERE SI LEGATORIE ARHIVA

Număr anunț
DA26113759
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA HENRI MATHIAS BERTHELOT (CUI 29169998)
Furnizor / câștigător
PROFLEG STADUM SRL (CUI 31203633)
Cod CPV
79995100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.084,30 RON
Valoare atribuită
4.084,30 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.084,30 RON

din 4.084,30 RON estimat