Atribuită Cumpărare directă

ACHET PAPETARIE GR 24 NUMAR DE REFERINTA: 125140 PRET DE CATALOG: 1.022,78 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: PACHET COD SI DENUMIRE CPV: 30192700-8 Papetarie (Rev.2) DESCRIERE: PIX SCHNEIDER K15-10X1.40;HARTIE XEROX ARTIST A4-20X12.50;ROLLER FRIXION6X9.40;;MEMORYSTICK 64GB-10X...

Număr anunț
DA26127201
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP NR24 (CUI 29368451)
Furnizor / câștigător
R.T.B.COM SRL (CUI 8566138)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.022,78 RON
Valoare atribuită
1.022,78 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.022,78 RON

din 1.022,78 RON estimat