Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie 2 x Cabina dus inchisa Sanotechnik QC 4090C, aluminiu, sticla 0.4 cm, semirotunda, 90 x 90 x 192 cm Specificatii tehnice: Brand: Sanotechnik Model: QC 4090C Tip produs: cabina de dus inchisa Dimensiuni cabina dus: 90 x 90 x 192 cm Grosime geam: 0.4 cm Material: aluminiu, ABS/geam sticla Culoare: alb Forma: semirotunda.
- Număr anunț
- DA26130675
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I. PARHON (CUI 4505367)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 973,10 RON
- Valoare atribuită
- 973,10 RON
- Data publicării
- 12.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.