Atribuită Cumpărare directă

TESTE RAPIDE PENTRU DROGURI TIP CASETA Producator: Dialab, Austria. Marcaj de conformitate CE si certificate de calitate pe lot.

Număr anunț
DA26119716
Autoritate contractantă
Institutul de Medicina Legala Tg. Mures (CUI 13700979)
Furnizor / câștigător
A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.465,98 RON
Valoare atribuită
2.465,98 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.465,98 RON

din 2.465,98 RON estimat