Atribuită Cumpărare directă

FURNITURI BIROU

Număr anunț
DA26136795
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA "CAROL I" SIBIU (CUI 4603403)
Furnizor / câștigător
AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
804,64 RON
Valoare atribuită
804,64 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

804,64 RON

din 804,64 RON estimat