Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE ALIMENTARE (UNT, LURPARK SARAT, LAPTE CONSUM, IAURT, ZUZU IAURT, SMANTANA, ARO SMANTANA, CUCINA D'ORO, ARO SMANTANA, AOR OUA, MOZZARELLA, CASCAVAL CALUP, FASOLE VERDE TAIATA, BURTA VITA, SOMON RONDELE, BANANE, STRUGURI ALBI, PORTOCALE, PIERSICI, NECTARINE, AFINE, CARTOFI, ROSII, CARTOFI PT PRAJIT, CEAPA VERDE, CEAPA, PASTARNAC, CASTRAVETI, MASLINE NEGRE, PATE ORC, ZAHAR ALB, MIERE POLIFLORA, GEM FRUCTE PADURE, OREZ, OREZ BOB ROTUND,SANO VITA TARATE OVAZ, SANO VIT MUSLI CU MERISOARE, BANEASA FAINA, BATON CACAO, BELIN CEAI, NESCAFE , APA PLATA) mai putin
- Număr anunț
- DA26164397
- Autoritate contractantă
- - COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL BASCOV (CUI 4696976)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.852,79 RON
- Valoare atribuită
- 3.852,79 RON
- Data publicării
- 19.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.