Atribuită
Cumpărare directă
1) Autoritate Contractanta: DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE IASI 2) Tip asigurare – Asigurarea de raspundere civila auto RCA 3) Date despre asigurare/acoperiri/ parc – 9 autovehicule Dacia Dokker conform lista 4) Valabilitate: 6 luni 5) Prima de asigurare – 1737 Ron 6) Conditii de plata - integral
- Număr anunț
- DA26129281
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.737 RON
- Valoare atribuită
- 1.737 RON
- Data publicării
- 12.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.