Atribuită Cumpărare directă

Filtru electrostatic Small, pentru pacient pediatric/adult, volum tidal 150-1200 ml, volum intern 36ml, greutate 19g. Nu continue Latex. Ambalat individual, steril. De unica folosinta. Impachetare/comanda minima: 25 buc/cutie

Număr anunț
DA26124463
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33180000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119,25 RON
Valoare atribuită
119,25 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,25 RON

din 119,25 RON estimat