Atribuită Cumpărare directă

Instalare sistem aer conditionat, Sistem avertizare efractie, MENTENANTA SISTEM AER CONDITIONAT

Număr anunț
DA26130237
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC NOVACI (CUI 4666118)
Furnizor / câștigător
LIVTEC INDUSTRY S.R.L. (CUI 36413423)
Cod CPV
50730000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.098,67 RON
Valoare atribuită
6.098,67 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.098,67 RON

din 6.098,67 RON estimat