Atribuită
Cumpărare directă
Pachet etaloane conform oferta 134708, ce include: HI7021L - Soluție test ORP 240 mV la 25°C, 500 mL - 179.40 lei/buc – 1 bucata P715.2 - Solutie tampon pH ROTH ROTI CALIPURE, acuratete ±0.02 (20 °C), pH 2.00, incolor, 500 mL - 99.38 lei/buc – 1 bucata A517.2 - Solutie tampon pH ROTH ROTI CALIPURE, acuratete ±0.02 (20 °C), pH 4.00, rosu, 500 mL - 99.38 lei/buc – 1 bucata P713.2 - Solutie tampon pH ROTH ROTI CALIPURE, acuratete ±0.02 (20 °C), pH 7.00, verde, 500 mL - 99.38 lei/buc – 1 bucata P714.2 - Solutie tampon pH ROTH ROTI CALIPURE, acuratete ±0.02 (20 °C), pH 9.00, albastru, 500 mL - 99.38 lei/buc – 1 bucata T187.2 - Solutie tampon pH ROTH ROTI CALIPURE, acuratete ±0.02 (20 °C), pH 11.00, incolor, 500 mL - 99.38 lei/buc – 1 bucata TOTAL 676.30 lei fara TVA
- Număr anunț
- DA26129752
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU METALE NEFEROASE SI RARE-IMNR (CUI 2788151)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 676,30 RON
- Valoare atribuită
- 676,30 RON
- Data publicării
- 12.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.