Atribuită Cumpărare directă

Rola role cearceaf hartie ALBA pentru examinare consultatie medical doua 2 straturi 60 x 100 60x100 (CPU) Rola role cearceaf hartie ALBA pentru examinare consultatie medical doua 2 straturi 60 x 50 60x50 m (Balneofizioterapie) PREZENTA TINE LOC DE COMANDA SCRISA VA RUGAM EXPEDIATI

Număr anunț
DA26137235
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
33770000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.497,20 RON
Valoare atribuită
1.497,20 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.497,20 RON

din 1.497,20 RON estimat