Atribuită Cumpărare directă

Offline | 800 VA | 480 W | Sinusoida aproximata | Mini Tower | Regulator tensiune integrat | Faza intrare Monofazat | Faza iesire Monofazat | Conectori intrare Schuko | Conectori iesire 6 x Schuko | Interfete USB | 230 V | Panou de control LED

Număr anunț
DA26121515
Autoritate contractantă
EXPLOATARE SISTEM ZONAL PRAHOVA SA (CUI 18856244)
Furnizor / câștigător
TIMA MANAGEMENT SRL (CUI 17777177)
Cod CPV
31682530-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.498,50 RON
Valoare atribuită
1.498,50 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.498,50 RON

din 1.498,50 RON estimat