Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL INCLUDE: 1 12014 COADA LEMN NATUR FILETATA buc 32.00 X 1.85 RON fara TVA / buc 2 30503 DETERGENT RUFE COMPLET 8KG ( KLEN 500 ) buc 3.00 X 81.91 RON fara TVA / buc 3 90012822 DR.STEPHAN ANTICALCAR MULTIFUNCTIONAL 5L buc 1.00 X 72.68 RON fara TVA / buc 4 90012839 DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 500ML buc 30.00 X 31.65 RON fara TVA / buc 5 90012846 DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 5L buc 4.00 X 199.02 RON fara TVA / buc 6 90012860 DR.STEPHAN BIOXEL DEZINFECTANT UNIVERSAL 5L buc 5.00 X 153.00 RON fara TVA / buc 7 90012945 DR.STEPHAN DECLORNET DEZINFECTANT GEL CLORAT 1L buc 25.00 X 15.30 RON fara TVA / buc 8 90012990 DR.STEPHAN DESCOL-75 DEZINFECTANT HIDROALCOOLIC 750ML buc 16.00 X 29.89 RON fara TVA / buc 9 90012938 DR.STEPHAN MULTICREAM 750ml buc 10.00 X 9.16 RON fara TVA / buc 10 12213 FORTINO SET TOALETA MIC buc 22.00 X 3.74 RON fara TVA / buc 11 90015656 MANUSI NITRIL 100/set L - NEGRU cut 3.00 X 60.00 RON fara TVA / cut 12 90016325 MATURA EUROPEEA BLUE buc 16.00 X 5.45 RON fara TVA / buc 13 30902 MISAVAN CLOR 1L AUTOMAT buc 20.00 X 3.22 RON fara TVA / buc 14 30852 MISAVAN DETARTRANT 1L parfumat buc 12.00 X 5.50 RON fara TVA / buc 15 31213 MISAVAN GEAMURI 4 IN 1 750ml buc 16.00 X 8.32 RON fara TVA / buc 16 30905 MISAVAN GEL DESFUNDAT TEVI 1L buc 10.00 X 9.00 RON fara TVA / buc 17 30711 MISAVAN PARCHET 1L buc 25.00 X 5.93 RON fara TVA / buc 18 30853 MISAVAN PARDOSELI 1L MARINO buc 25.00 X 6.66 RON fara TVA / buc 19 30847 MISAVAN SPRAY MOBILA 3

Număr anunț
DA26123228
Autoritate contractantă
SCOALA DE ARTA,,SERGIU CELIBIDACHE (CUI 17732787)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.639,94 RON
Valoare atribuită
6.639,94 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.639,94 RON

din 6.639,94 RON estimat