Atribuită
Cumpărare directă
ASIGURARE ELECTRONICE (router) Riscuri acoperite: - foc( incendiu, explozie, implozie, actiune directa a trasnetului ) - apa ( apa de la robinet, maree, inundatii, ploi, coroziune, abur, etc) - fenomene naturale ( futuna, vijelie, grindina, svslsna, alunecari de pietre) - tehnologice ( erori de constructie, defecte ale materialului, defecte de fabricatie). Frasiza 100 euro la cursul BNR din ziua incheierii contractului Suma asigurata: 8220 lei Prima de asigurare : 250 lei Perioada asigurata: 24.08.2020-23.08.2020
- Număr anunț
- DA26148513
- Autoritate contractantă
- Parchetul de pe lânga Curtea de Apel Brasov (CUI 16742758)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66515400-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250 RON
- Valoare atribuită
- 250 RON
- Data publicării
- 17.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.