Atribuită
Cumpărare directă
PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA - întocmirea documentației pentru obținerea autorizației de deținere instalație Eltex 400 – 1500 lei; - întocmirea documentației pentru obținerea autorizației de închiriere instalație Eltex 400 – 1500 lei. - suport tehnic și consultanță până la obținerea propriu-zisă a documentelor sus-menționate de către expert în fizică medicală – radiologie de diagnostic și radiologie intervențională;
- Număr anunț
- DA26134738
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
- Furnizor / câștigător
- RĂDOI SĂNDINA-RODICA - FIZICIAN (CUI 26230887)
- Cod CPV
- 85312320-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 13.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.