Atribuită
Cumpărare directă
STRCOL-IND Paie de baut jumbo colorate flexibile 240x7mm,ambalate individual, 1000buc/set SET 3 JD7518953 DOMESTOS Professional Pine Fresh 5L BUC 4 177WOK Saci menajeri 240 litri, 10buc/rola, negri, LDPE PAC 12 6.13 73.56 22650 Servetel alb, 25x25, 1 strat, 100buc/pac PAC 60 0.80 48.00 SANOBB Odorizant wc sano bon blue BUC 12 6.69 80.28 7480001N Pahar carton cafea 8OZ -Nepersonalizat BUC 2,500 0.14 350.00 S120/10LN Saci menajeri 120litri Rapido, negri, 10 buc/rola, Ldpe ROLA 25 3.23 80.75 FLOCOL5-IND Paie flexibile multicolore, 240 x 5 mm- 1000 buc/ set, ambalate individual in hartie SET 2 21.12 42.24 I402059 Rola prosop ind. jumbo Over soft, celuloza, alb, pretaiat, 2str, 232m, 760 foi ROLA 6 23.28 139.68 LB2929 RAPIDO super floor shine, 5L BUC 4 42.56 170.24 0724POL Saci menajeri 20litri Rapido, negri, 50buc/rola, Hdpe ROLA 60 1.90 114.00 600P Hartie igienica Mini Jumbo,2 straturi, celuloza, 120 m, 330 grame BUC 180 3.25 585.00 CP8OZNEGRU Capac negru pentru pahar carton 8oz "City Life", 100buc/set SET 25 11.95 298.75 1660POL Saci menajeri 60litri Rapido, negri, 10buc/rola, Ldpe BUC 50 2.23 111.50 PAH4OZ-N Pahar carton 4OZ alb/ nepersonalizat- 50 buc/ set
- Număr anunț
- DA26142810
- Autoritate contractantă
- TRANSPORT URBAN SINAIA S.R.L. (CUI 21610575)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.416,42 RON
- Valoare atribuită
- 2.416,42 RON
- Data publicării
- 14.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.