Atribuită Cumpărare directă

Certificat de tip SSL Comodo Positive Wildcard pe o perioada de 2 ani de zile pt securizarea domeniului rowater.ro conform oferta nr.13989/10.02.2020

Număr anunț
DA26144638
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE (CUI 24326056)
Furnizor / câștigător
SOFTESS 21 S.R.L. (CUI 21788662)
Cod CPV
79132100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
469 RON
Valoare atribuită
469 RON
Data publicării
17.08.2020 00:00
Data finalizării
17.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

469 RON

din 469 RON estimat