Atribuită
Cumpărare directă
1. Teaava PPR cu insertie Ã?32 = 120 ml ml 120 5,30 2. Teava PPR cu insertie Ã?20 = 40 ml ml 40 1,90 3. Robinet calorifer tur-retur 1/2 = 35 seturi set 35 18,90 4. Cot conector Ã?20 = 10 buc buc 10 2,30 5. Niplu 1/2 = 30 buc buc 30 1,50 6. Teu Ã?20*20*20 = 20 buc buc 20 0,40 7. Bratara metalica Ã?32 = 30 buc buc 30 1,90 8. Bratara metalica Ã?25 = 20 buc buc 20 1,70 9. Bratara metalica Ã?20 = 20 buc buc 20 1,40
- Număr anunț
- DA26169283
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA NR. 01263 TARGOVISTE (CUI 4279715)
- Furnizor / câștigător
- M & M FRIMAR SRL (CUI 15290794)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.568,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.568,50 RON
- Data publicării
- 20.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.