Atribuită Cumpărare directă

Reparații sistem alarmare la efracție, include: - 2 buc acumulatori pentru centrala; - 1 buc acumulator pentru sirena exterioara; - manopera

Număr anunț
DA26132312
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "KADAR MARTON" COMUNA PANET (CUI 29029170)
Furnizor / câștigător
ELECTROSEC SERV SRL (CUI 15409454)
Cod CPV
31625300-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
431,54 RON
Valoare atribuită
431,54 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

431,54 RON

din 431,54 RON estimat