Atribuită
Cumpărare directă
2. COD: 1669.1 Denumire: Cilindru gradat din polipropilena transparenta ROTH Rotilabo, clasa B, diviziuni 10 mL, 1000 mL, 1 buc Furnizor: Roth Termen de livrare: 3 - 4 saptamani 2 bucati Pret unitar: 62.49 Pret total: 124.97 3. COD: AN14.1 Denumire: Cilindri gradati Hirschmann din sticla DURAN, clasa B, gradatii galbene, forma inalta, diviziuni 1 mL, autoclavabili, 100 mL, 2 buc Furnizor: Roth Termen de livrare: 3 - 4 saptamani 1 bucata Pret unitar:108.07 Pret total: 108.07 4. COD: AN15.1 Denumire: Cilindri gradati Hirschmann din sticla DURAN, clasa B, gradatii galbene, forma inalta, diviziuni 2 mL, autoclavabili, 250 mL, 2 buc Furnizor: Roth Termen de livrare: 3 - 4 saptamani 1 bucata Pret unitar: 197.64 Pret total: 197.64 5. Cod: N361.1 Rola hartie Roth Tritest pentru pH, pH 1 - 14, rezolutie 1.0, 5 m * 7 mm, 3 role Furnizor: Roth Termen de livrare: 3 - 4 saptamani 2 bucati Pret unitar: 96.62 Pret total: 193.24 6. COD: KH69.1 Hartie indicatoare de pH Roth ambalata in cutie din plastic, pH 0-14, 100 benzi Furnizor: Roth Termen de livrare: 3 - 4 saptamani 2 bucati Pret unitar: 73.72 Pret total: 147.45 7. COD: BS-010203-AAG Agitator vortex Biosan V-1 plus, 500 - 3000 RPM, pentru tuburi de 0.2 - 50 mL, capacitate de agitare 30 mL Furnizor: Biosan Termen de livrare: In stoc (3 buc) 1 bucata Pret unitar: 855.21 Pret total: 855.21 Total pachet: 1626.58 RON fara TVA
- Număr anunț
- DA26155531
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.626,58 RON
- Valoare atribuită
- 1.626,58 RON
- Data publicării
- 18.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.