Atribuită
Cumpărare directă
Trusa pentru perfuzie compatibila cu pompe automate peristaltice de tip Volumat Agilia si Volumat MC Agilia, tub din PVC, lungime totala 255 cm, diametru 3,0 x 4,1 mm, dispozitiv de clampare cu rola, segment de pompare din silicon,conectare tip luer-lock, capac de protectie standard, DEHP-free, latex-free. cod produs: M46441300S ambalaj: cutie x 30 buc
- Număr anunț
- DA26131040
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4384273)
- Furnizor / câștigător
- FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
- Cod CPV
- 33194120-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.250 RON
- Valoare atribuită
- 1.250 RON
- Data publicării
- 12.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.