Atribuită Cumpărare directă

Slefuitor Cu Excentric Bosch Pex 300 Ae, 270 W, disc 125 mm Slefuitorul cu excentric Bosch PEX 300 AE este destinat prelucrarii suprafetelor de lemn si metal intr-un mod semiprofesional, asigurand slefuirea si lustruirea controlata. Produsul este echipat cu un motor de 270 W. Dispune de sistem electronic de selectare a turatiei de la 4000 la 24000 rpm. In functie de necesitate si material poti regla viteza de slefuire in timp ce aparatul este in functiune. Diametrul discului este de 125 mm, iar dimensiunile slefuitorului sunt urmatoarele: 281 mm lungime, 111 mm latime, 152 mm inaltime. Principalele avantaje ale produsului: combina miscarile de rotatie cu cele orbitale, asigurand o slefuire impecabila, fara zgarieturi si cu un randament de lustruire inalt foile abrazive de pe discurile de slefuit cu sistem de prindere cu arici au o miscare spiralata complexa pe suprafata de slefuit, astfel ca slefuitorul este de pana la 5 ori mai rapid in indepartarea materialelor decat alte produse similare este un produs adaptabil care poat fi utilizat si pe suprafete curbate nivel scazut de vibratii, design compact, cu o pozitionare ergonomica a comutatoarelor sistem de microfiltrare integrat, care capteaza praful la viteze mari prin foaia abraziva si discul de slefuit, direct in cutia de microfiltrare maner ergonomic, soft rip Slefuitorul este instotit de 1 x hartie abraziva, 1 x geanta de transport si depozitare, 25 x foaie abraziva

Număr anunț
DA26159310
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
305,32 RON
Valoare atribuită
305,32 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
20.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

305,32 RON

din 305,32 RON estimat