Atribuită
Cumpărare directă
Microscop monocular B-151 Optika, 400x cu kit curatare 15104 si Husa de protectie DC-002, cod produs B-151, furnizor Optika, Italia. luminare Intensitatea luminii este controlata folosind butonul rotativ din stanga cadrului Putere LED: 1 W Temperatura de culoare: 6300 K Timpul mediu de functionare a LED-ului: aproximativ 50 000 ore Filtru de polarizare rotativ si basculant si filtru de analizare glisant Focalizare Microviza si macroviza coaxiale (gradate, 0,002 mm) Moduri de observare Iluminare pe fond clar Platforma Fixa, plana cu dimensiunile de 125x120 mm Turela Rotativa cu patru pozitii, rotatia se realizeaza prin rulmenti Lentile obiectiv Cu tuburi mecanice de lungime 160 mm cu urmatoarele specificatii: Obiectiv acromatic conform standardelor DIN, cu marimea de 4X, 10X, 40X Toate lentilele obiectiv sunt tratate cu o solutie antifungica Oculare Cu camp larg WF10X/18 cu diametrul campului vizualizat de 18 mm Condensor Abbe, precentrat cu apertura numerica de 0,65 Accesorii standard Manual de instructiuni si husa anti praf Alimentare 100/240 Vac, 50/60 Hz Greutate 4 kg Dimensiuni exterioare (L*l*h) 210*170*350 mm Garantie 12 luni
- Număr anunț
- DA26121081
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 38510000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.008,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.008,40 RON
- Data publicării
- 11.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.