Atribuită
Cumpărare directă
PALETA TORT INOX LARA CAPAC 28 CM HT-TGL2028 TIGAIE 28 CM BH/1253N CLESTE PENTRU BUCATARIE 30 CM BATATOR SPUMA INOX 1100954 CURATATOR LEGUME INOX 30700306 SET 6 USTENSILE GATIT D474 RAZATOARE 4 FETE 20CM D999 BOL 18 CM INOX 1101395 BOL 22CM INOX 1101401 STRECURATOR INOX 18CM 1102194 SET CESCUTE 12PCS SUPERWHITE SET MASA OPAL 19 PIESE ELBA 4049148 SET PAHARE SUC CASABLANCA 12 SET OALE INOX 6 PCS PX006 TOCATOR BAMBUS 28X18X1 CM POW TOCATOR BAMBUS 37X25X1,5CM HXA SET PAHARE APA TULIPE 320ml 6buc SET 6 PROSOAPE BUCATARIE 40X60 FORMA CHEC TEFLON 30,5X11,5X6, SET 6 CUTITE BH/2542 SET TACAMURI INOX 30 PIESE SET USTENSILE BAMBUS 30X6 CM SUCITOR ROTATIV 41CM 6022 PRESA USTUROI PROFI LINE SPATULA SILICON 24 CM D67 CUTIT PIZZA D-A4 SPUMIERA 9,5CM INOX 1100978 FOARFEC PENTRU BUCATARIE D161 STORCATOR CITRICE 42620 PANOU LEMN MOLID A 1200X200X27MM PANOU LEMN MOLID A 2000X200X27MM POLICARBONAT SOLID 2MM 1250X1025 RFT CUIER 2 C 494.17.19 NEGRU LAC PROTECTOR EXTRA STEJAR INCH LAC PROTECTOR EXTRA STEJAR
- Număr anunț
- DA26158916
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA RUGINESTI (CUI 28082744)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39221100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.316,44 RON
- Valoare atribuită
- 4.316,44 RON
- Data publicării
- 18.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.