Atribuită Cumpărare directă

CONFORM OFERTEI INAINTATA CA URMARE A ADV 1162749 din 10.08.2020 Laptop HP 250 G7 Intel Core i3-1005G1 256GB SSD 8GB FullHD Win10 Pro DVD-RW X 60 BUCATI

Număr anunț
DA26165407
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale, prin Unitatea Militara 01606 (CUI 4307033)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125.100 RON
Valoare atribuită
125.100 RON
Data publicării
19.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125.100 RON

din 125.100 RON estimat