Atribuită Cumpărare directă

COADA LEMN FILETATA, PENTRU MOPURI, MATURI

Număr anunț
DA26146493
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
GABROS PROD SRL (CUI 25151912)
Cod CPV
39800000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.189,68 RON
Valoare atribuită
2.189,68 RON
Data publicării
17.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.189,68 RON

din 2.189,68 RON estimat