Atribuită
Cumpărare directă
Serv. de mentenanta pt aplicatii de gestiune integrata a resurselor materiale, financiare si umane Bugete si deschidere de credite; ALOP; Intrari sau achizitii; Iesiri sau vanzari; Plati si incasari; Mijloace fixe; Stocuri; Contabilitate; Situatii financiare lunare si trimestriale; Resurse umane; Adminstrare de personal; Salarizare si rapoartele aferente fiecarui modul Serviciile de mentenanta acopera perioada de 4 luni, pana la data de 31.12.2020
- Număr anunț
- DA26173614
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE (CUI 26288978)
- Furnizor / câștigător
- INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
- Cod CPV
- 72268000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.529 RON
- Valoare atribuită
- 23.529 RON
- Data publicării
- 20.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.